Kategórie

Pravidlá vrátenia, výmeny a vrátenia peňazí

AKÉ SÚ VAŠE PRAVIDLÁ VRÁTENIA?

Iný ako tovar označený ako KONEČNÝ VÝPREDAJ môžete vrátiť tovar z akéhokoľvek dôvodu do 90 dní od pôvodného dátumu nákupu. Vrátené zásielky musia byť nenosené a nepoškodené s originálom účtenky alebo baliaceho listu, aby vám bola vrátená plná suma prostredníctvom pôvodného spôsobu platby (vrátane služby PayPal).

 

Vrátenie s darčekovým potvrdením bude vystavené ako dobropis alebo dokonca výmena tovaru. V prípade vrátenia alebo výmeny budú všetky pripísané prostriedky automaticky vyplatené pôvodným spôsobom platby.

 

Vrátený tovar zakúpený s akýmikoľvek odmenami alebo ponukami bude vrátený iba konečná cena nákupu. Odmeny a ponuky nebudú opätovne vydané ani pripísané, s výnimkou výmen uskutočnených v ten istý deň nákupu.

 

Po prijatí produktu počkajte 7 až 10 pracovných dní na spracovanie vášho vrátenia a pripísanie prostriedkov na váš pôvodný spôsob platby.

 

MÔŽEM VYMENIŤ POLOŽKU?

Výmeny môžu byť spracované iba v prípade, že si želáte kúpiť rovnakú položku v inej veľkosti alebo farbe. Ak by ste chceli vymeniť za iný tovar, postupujte podľa postupu vrátenia a zadajte novú objednávku.

 

Ak sa rozhodnete vymeniť položku na online portáli, vymenená položka vám bude odoslaná po potvrdení, že vaša výmena bola odovzdaná spoločnosti FedEx. Po odoslaní novej položky vám nebude účtované poštovné a dostanete potvrdenie s informáciami o sledovaní zásielky. Náš predplatený štítok akceptovaný vo väčšine oblastí.

 

Ak vymenený tovar nevrátite nenosený, v pôvodnom obale a spolu s originálnym pokladničným dokladom alebo faktúrou za odoslanie, bude vám účtovaný pôvodný nákup aj výmena.

Copyright © 2024 Husqvarnask.