Kategórie

Doprava

1) Informácie o dodaní

Objednávky sú odosielané prostredníctvom UPS, FedEx, DHL, China Post, USPS, DPD, Maersk, Nippon Express, Ryder System, TNT, Expeditors International, Panalpina alebo Exel, v závislosti od vašej lokality. Upozorňujeme, že sa na nás vzťahujú pravidlá zodpovednosti prepravnej spoločnosti. Napríklad nezodpovedáme za meškania spôsobené počasím. Ak má vaša objednávka vysokú hodnotu, môže byť na balíku uvedený požadovaný podpis.


Pri odoslaní bude vaša objednávka doručená v rámci týchto odhadov doručenia na základe vašej polohy a zvolenej rýchlosti doručenia. Časy pre tieto služby sú len odhadované.


2) Ako získam dopravu zadarmo na moju objednávku?

Ak vaša objednávka spĺňa podmienky, v našej ponuke na obrazovke platby sa zobrazí možnosť Doprava zdarma.


3) Vezmite prosím na vedomie:

Clá a dane spojené s dovozom a preclením vášho balíka nie sú zahrnuté v nákladoch na dopravu účtovaných počas procesu platby. Tieto náklady vznikajú, keď balíkový prepravca vo vašom mene preclení produkty. Tieto náklady budete musieť uhradiť Dopravcovi pri doručení. Hoci sme si istí, že naši partneri Parcel Carrier rozumejú dovozným požiadavkám vo všetkých krajinách, kde pôsobia, opatrenia a rozhodnutia vládnych agentúr môžu viesť k oneskoreniu prepravy. Nie sme zodpovední za žiadne náklady vzniknuté v dôsledku týchto akcií alebo rozhodnutí.

Copyright © 2024 Husqvarnask.